Zespół

 

dr hab. Rafał Syska >>>
Dyrektor Narodowego Centrum Kultury Filmowej
r.syska@ec1lodz.pl

 

Dział Edukacji:

 

Barbara Fronczkowska >>>
Kierownik Działu Edukacji
barbara.fronczkowska@ec1lodz.pl

 

Vojislav Radojičić
Specjalista w Dziale Edukacji
vojislav.radojicic@ec1lodz.pl

 

Martyna Szustorowska
Specjalista w Dziale Edukacji
martyna.szustorowska@ec1lodz.pl

 

Łukasz Tokarczyk
Referent w Dziale Edukacji
lukasz.tokarczyk@ec1lodz.pl

 

Marta Urbańska
Specjalista w Dziale Edukacji
m.urbanska@ec1lodz.pl

 

Dział Wystaw i Zbiorów:

 

Piotr Kulesza >>>
Kierownik Działu Wystaw i Zbiorów
p.kulesza@ec1lodz.pl

 

Piotr Komorowski
Specjalista w Dziale Wystaw i Zbiorów
piotr.komorowski@ec1lodz.pl

 

Justyna Muszyńska-Szkodzik
Specjalista w Dziale Wystaw i Zbiorów
justyna.muszynska-szkodzik@ec1lodz.pl

 

dr Rafał Pakuła
Główny specjalista w Dziale Wystaw i Zbiorów do spraw inwentaryzacji
r.pakula@ec1lodz.pl
+48 663 150 008

 

dr Paweł Sołodki
Specjalista w Dziale Wystaw i Zbiorów
p.solodki@ec1lodz.pl

 

dr Adam Uryniak
Specjalista w Dziale Wystaw i Zbiorów
adam.uryniak@ec1lodz.pl

 

Anna Warda
Specjalista w Dziale Wystaw i Zbiorów
anna.warda@ec1lodz.pl

 

Dział Projekcji i Wydarzeń Filmowych:

 

Małgorzata Brożek
Kierownik Działu Projekcji i Wydarzeń Filmowych
m.brozek@ec1lodz.pl

 

Monika Marlicka-Robert
Specjalista w Dziale Projekcji i Wydarzeń Filmowych
monika.marlicka@ec1lodz.pl

 

Łukasz Kowalski
Referent w Dziale Projekcji i Wydarzeń Filmowych
lukasz.kowalski@ec1lodz.pl